OFERTY PRACY

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Skokach

poszukuje pracownika na stanowisko

MONTER SIECI WOD-KAN

Opis stanowiska:

  • eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, dokonywanie bieżących przeglądów, konserwacji, napraw,
  • usuwanie awarii na sieciach i przyłączach wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • budowa sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe – preferowane kierunki: instalacyjny w branży sanitarnej (wod-kan), budowlany lub mechaniczny,
  • prawo jazdy kat. B, B+E (ważna kwalifikacja zawodowa),
  • gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności: praca w zespole, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność, chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • mile widziane uprawnienia na koparko-ładowarki, koparki jednonaczyniowe,
  • mile widziane doświadczenie w branży bądź pokrewnej,
  • mile widziane uprawnienia SEP 1-3 kV w zakresie dozoru i eksploatacji.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail: bok@zwikskoki.pl lub pocztą na adres: Zakład Wodociągów i Kanalizacji, ul. Jana Pawła II 43b, 62-085 Skoki, z dopiskiem „Monter sieci wod.-kan.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Monter sieci wod.-kan. prowadzonego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą przy ul. Jana Pawła II, 62-085 Skoki, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2017 r.”

Jeśli Pan/Pani wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli o treści:

„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Skokach moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji, ul. Jana Pawła II 43b, 62-085 Skoki. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w ZWiK Skoki: bok@zwikskoki.pl

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne oraz pozostaje bez wpływu na wynik postępowania rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy, że Pani/Pana dane nie będą udostępnione innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie postępowania rekrutacyjnego. Cofnięcie zgody skutkuje wyłączeniem Pani/Pana kandydatury w kolejnych etapach rekrutacji.